Ispadanje iz Lige prvaka nije se očito toliko odrazilo na igrače Stare dame, pa su u okviru 30. kola Serie A savladali gradskog rivala Torino sa 1-4 i tako se učvrstili na čelu tabele.

Za Torino je pogodio Ciro Andrea Belotti iz penala u 48. minuti, a strijelci za Juventus su bili Pogba u 33., Khedira u 42., te Morata u 63. i 77. minuti, oba puta na asistenciju Pogbe.

A Pogba je zaslužan i za najljepši trenutak na utakmici - gol koji je postigao iz slobodnjaka sa 30-tak metara.

Važno je napomenuti da je Gianluigi Buffon na ovoj utakmici oborio rekord Sebastijana Rossija po nesavladivosti iz sezone 1992/93. Golman Milana nije savladan 929 minuta, a Buffon je sa 973 minute postavio novi rekord, jer ga je u 48. svladao iz penala Belotti.