Zmajevi su izgubili rezultatom 0-3, uz crveni karton Tonija Šunjića. Golove za domaću ekipu su postigli Vermouth u 36. minuti, Damari u 45. minuti, te Zehavi u 70. minuti.

Kapiten bh. reprezentacije, Asmir Begović, poslije utakmice bio je ogorčen, kao i svi navijači Zmajeva, koji glavnog krivca vide u selektoru Safetu Sušiću, za kojeg većina traži otkaz, no teško je da će nakon ove utakmice otići. Još mnogo bodova je u igri, kako i on sam kaže.

Najviše su, očito, reprezentaciji BiH nedostajali napadači, povrijeđeni Džeko i Ibišević, a bh. golman Asmir Begović smatra da je svako krivac za ovaj rezultat.

"Svako je kriv za ovu sramotu! Naš savez, naš trener. SVAKO! Greške se dešavaju. Vjerujem da se još uvijek možemo plasirati, ali jednostavno ne može više ovako", poručio je golman Stokea i reprezentacije Bosne i Hercegovine.